№547: Про Програму економічного і соціального розвитку Кропивницького району на 2020 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2019 року, № 547

м. Кропивницький

 

Про Програму економічного і соціального
розвитку Кропивницького району
на 2020 рік

Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та Стратегії економічного і соціального розвитку Кіровоградського району на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 листопада 2013 року  № 257,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Кропивницького району на 2020 рік (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити механізм реалізації завдань Програми та внесення у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень, змін до неї з урахуванням впровадження в Україні змін у законодавчих і нормативно-правових актах.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради: з  питань  бюджету,  фінансів  та  інвестиційної  політики,  з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Н.ВІТЮК

 

Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3
Паспорт програми
Проект програми