Склад депутатського корпусу

ДЕПУТАТИ
Кропивницької районної ради восьмого скликання  

 

    1. Андреєв Сергій Вікторович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Наш край».
    2. Барабаш Олександр Валерійович,
      Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
    3. Бершадський Сергій Миколайович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    4. Бойко Володимир Анатолійович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    5. Ботнаренко Ігор Юрійович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    6. Вергун Олександр Сергійович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
    7. Вінницький Віталій Васильович,
      Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
    8. Вітюк Наталія Миколаївна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    9. Волкова Софія Ігорівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    10. Гасаненко Юрій Дмитрович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    11. Голуб Дмитро Вадимович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    12. Давиденко Юрій Віталійович,
      Кіровоградська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка.
    13. Деркаченко Юрій Олександрович,
      Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
    14. Дмитрук Олександр Анатолійович,
      Кіровоградська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка.
    15. Дубовий Олександр Миколайович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «За майбутнє».
    16. Живіцька Наталія Василівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    17. Жила Андрій Вікторович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «За майбутнє».
    18. Зубаха Володимир Степанович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    19. Клюєнко Оксана Анатоліївна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «За майбутнє».
    20. Ковальова Яна Миколаївна,
      Кіровоградська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
    21. Козуб Максим Володимирович,
      Кіровоградська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».
    22. Колесник Валерій Дмитрович,
      Кіровоградська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка.
    23. Колоусов Олег Іванович,
      Кіровоградська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
    24. Крамаренко Алла Миколаївна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    25. Краснокутська Валентина Анатоліївна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
    26. Лаврусь Андрій Миколайович,
      Кіровоградська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».
    27. Лагода Костянтин Анатолійович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «За майбутнє».
    28. Лаптєва Любов Олександрівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «За майбутнє».
    29. Лейбенко Андрій Олександрович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
    30. Луценко Віктор Олександрович,
      Кіровоградська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
    31. Максюта Світлана Сергіївна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Наш край».
    32. Маліцький Андрій Васильович,
      Кіровоградська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
    33. Малина Оксана Валентинівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    34. Мельник Сергій Петрович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    35. Мицюк Михайло Петрович,
      Кіровоградська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».
    36. Назарець Анна Федорівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
    37. Нікітін Вадим Леонтійович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
    38. Олексієнко Борис Миколайович,
      Кіровоградська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
    39. Пашина Наталія Миколаївна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    40. Петрова Яна Миколаївна,
      Кіровоградська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
    41. Рихлицький Олександр Іванович,
      Кіровоградська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
    42. Рубльов Віталій Олегович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    43. Руденко Катерина Василівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    44. Свіркул Кирило Вікторович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    45. Смірнов Володимир Олександрович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
    46. Соколенко Тетяна Михайлівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Наш край».
    47. Татарко Дмитро Анатолійович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
    48. Татарова Валентина Іванівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    49. Тимченко Вікторія Михайлівна,
      Кіровоградська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».
    50. Фросіняк Руслан Вікторович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    51. Чередник Сергій Валентинович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Наш край».
    52. Чернега Анна Олегівна,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Слуга народу».
    53. Шепель Андрій Володимирович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
    54. Шершнюк Артем Анатолійович,
      Кіровоградська обласна організація політичної партії «Пропозиція».