Склад постійних комісій Кропивницької районної ради восьмого скликання

СКЛАД
постійних комісій Кропивницької районної ради восьмого скликання

 

1. Постійна комісія районної ради з питань регламенту, законності, діяльності ради, депутатської етики та антикорупційної політики

Голова комісії:
Козуб Максим Володимирович політична партія «Європейська Солідарність»
Члени комісії:
Ботнаренко Ігор Юрійович політична партія «Слуга народу»
Волкова Софія Ігорівна політична партія «Слуга народу»
Малина Оксана Валентинівна політична партія «Слуга народу»
Шершнюк Артем Анатолійович політична партія «Пропозиція»

 

2. Постійна комісія районної ради з питань бюджету та фінансів

Голова комісії:
Татарко Дмитро Анатолійович політична партія «Пропозиція»
Члени комісії:
Вітюк Наталія Миколаївна політична партія ВО «Батьківщина»
Голуб Дмитро Вадимович політична партія ВО «Батьківщина»
Давиденко Юрій Віталійович політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка»
Живіцька Наталія Василівна політична партія «Слуга народу»
Лаврусь Андрій Миколайович політична партія «Європейська Солідарність»
Лагода Костянтин Анатолійович політична партія «За майбутнє»
Луценко Віктор Олександрович політична партія «Опозиційна платформа – за життя»
Максюта Світлана Сергіївна політична партія «Наш край»
Маліцький Андрій Васильович політична партія «Опозиційна платформа – за життя»
Пашина Наталія Миколаївна політична партія «Слуга народу»
Рихлицький Олександр Іванович політична партія «Опозиційна платформа – за життя»
Рубльов Віталій Олегович політична партія ВО «Батьківщина»

 

3. Постійна комісія районної ради з питань власності та земельних відносин

Голова комісії:
Бершадський Сергій Миколайович політична партія «Слуга народу»
Члени комісії:
Андреєв Сергій Вікторович політична партія «Наш край»
Вергун Олександр Сергійович політична партія «Пропозиція»
Гасаненко Юрій Дмитрович політична партія «Слуга народу»
Деркаченко Юрій Олександрович політична партія «Європейська  Солідарність»
Мельник Сергій Петрович політична партія «Слуга народу»
Мицюк Михайло Петрович політична партія «Європейська  Солідарність»
Олексієнко Борис Миколайович політична партія «Опозиційна платформа – за життя»
Тимченко Вікторія Михайлівна політична партія «Європейська  Солідарність»
Фросіняк Руслан Вікторович політична партія «Слуга народу»
Чередник Сергій Валентинович політична партія «Наш край»
Чернега Анна Олегівна політична партія «Слуга народу»
Шепель Андрій Володимирович політична партія ВО «Батьківщина»

 

4. Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я

Голова комісії:
Крамаренко Алла Миколаївна політична партія ВО «Батьківщина»
Члени комісії:
Колоусов Олег Іванович політична партія «Опозиційна платформа – за життя»
Петрова Яна Миколаївна політична партія «Опозиційна платформа – за життя»
Нікітін Вадим Леонтійович політична партія «Пропозиція»

 

5. Постійна комісія районної ради з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді, спорту та туризму

Голова комісії:
Ковальова Яна Миколаївна політична партія «Опозиційна платформа – за життя»
Члени комісії:
Зубаха Володимир Степанович політична партія ВО «Батьківщина»
Лаптєва Любов Олександрівна політична партія «За майбутнє»
Назарець Анна Федорівна політична партія «Пропозиція»

 

6. Постійна комісія районної ради з питань інфраструктури, транспорту, будівництва, ЖКГ та екології

Голова комісії:
Соколенко Тетяна Михайлівна політична партія «Наш край»
Члени комісії:
Бойко Володимир Анатолійович політична партія «Слуга народу»
Вінницький Віталій Васильович політична партія «Європейська  Солідарність»
Дубовий Олександр Миколайович політична партія «За майбутнє»
Колесник Валерій Дмитрович політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка»
Свіркул Кирило Вікторович політична партія «Слуга народу»
Смірнов Володимир Олександрович політична партія «Пропозиція»

 

7. Постійна комісія районної ради з питань співпраці з громадами

Голова комісії:
Жила Андрій Вікторович політична партія «За майбутнє»
Члени комісії:
Дмитрук Олександр Анатолійович політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка»
Краснокутська Валентина Анатоліївна політична партія «Пропозиція»
Руденко Катерина Василівна політична партія ВО «Батьківщина»
Татарова Валентина Іванівна політична партія ВО «Батьківщина»