Про внесення змін до рішення третьої сесії Кропивницької районної ради восьмого скликання від 17 червня 2021 року №125 “Про деякі питання, пов’язані з орендою майна, що належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району”

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧОТИРНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    грудня 2023 р.       м. Кропивницький                                       № _____

Про внесення змін до рішення третьої сесії
Кропивницької районної ради восьмого
скликання від 17 червня 2021 року №125
“Про деякі питання, повязані з орендою
майна, що належить до спільної  власності
територіальних громад, сіл, селищ, міст
Кропивницького району”

Керуючись ст. 43, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 4 – 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03.06.2020 року №483, з метою забезпечення процедури передачі в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кропивницького району,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

  1. Внести зміни до рішення третьої сесії Кропивницької районної ради восьмого скликання від 17 червня 2021 року №125 “Про деякі питання, пов’язані з орендою майна, що належить до спільної  власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району”, а саме, викласти Додаток 1 “Перелік першого типу об’єктів спільного майна територіальних громад сіл, селищ, міст Кропивницького району для передачі майна в оренду на аукціоні” у новій редакції, що додається.
  2. Внести зміни до рішення третьої сесії Кропивницької районної ради восьмого скликання від 17 червня 2021 року №125 “Про деякі питання, пов’язані з орендою майна, що належить до спільної  власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району”, а саме, викласти Додаток 2  “Перелік другого типу об’єктів спільного майна терит  оріальних громад сіл, селищ, міст Кропивницького району для передачі майна в оренду без проведення аукціону” у новій редакції, що додається.
  3. Внести зміни до рішення третьої сесії Кропивницької районної ради восьмого скликання від 17 червня 2021 року №125 “Про деякі питання, пов’язані з орендою майна, що належить до спільної  власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району”, а саме, у Додаток 3  “Перелік підприємств, установ, організацій, які мають право на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району без проведення аукціону», викласти у новій редакції, що додається.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

Голова районної ради 

Андрій  ЛЕЙБЕНКО

Додаток1

Додаток2

Додаток 3