Про затвердження Програми підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної військової адміністрації, посадових осіб та депутатів Кропивницької районної ради на 2023 рік

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 17.03.2023 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про затвердження Програми
підвищення кваліфікації працівників
Кропивницької районної військової 
Кропивницької районної ради на 2023 рік
 

Керуючись статтею 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України “Про державну службу”, з метою забезпечення організації навчання і підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної військової  адміністрації, посадових осіб та депутатів Кропивницької районної ради, враховуючи службову необхідність 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити Програму підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної військової  адміністрації, посадових осіб та депутатів Кропивницької районної ради на 2023 рік (далі – Програма), що додається.

2. Відділу фінансів Кропивницької районної військової адміністрації передбачити в районному бюджету кошти на виконання заходів цієї Програми.

3. Кропивницькій районній військовій адміністрації до 01 квітня 2024 року проінформувати Кропивницьку районну раду про стан виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО

 

Додаток 1
Додаток 2