Про призначення ДУНІНОЇ І.Ю. Генеральним директором КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ»

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 30.11.2022 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДЕСЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про призначення ДУНІНОЇ І.Ю.
Генеральним директором
КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ»

Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43,  ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я», ч. 5 ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 16.11. 2022 року № 2738-IX, Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 7 листопада 2022 року № 757, постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2021 року № 1334 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України від 19 травня 1999 року № 859 та від 25 квітня 2018 року № 410», враховуючи подану заяву виконуючої обов’язки головного лікаря КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ» ДУНІНОЇ І.Ю., довідку КНП КРР«Кропивницька ЦРЛ» від 02.12.2022 року № 651 щодо визначення розміру середньої заробітної плати медичних працівників закладу охорони здоров’я,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Призначити ДУНІНУ Ірину Юріївну Генеральним директором  Коммунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна района лікарня» з 09 грудня 2022 року до призначення на цю посаду переможця конкурсу, або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

2. Доручити голові Кропивницької районної ради ЛЕЙБЕНКУ А.О. укласти контракт з ДУНІНОЮ І.Ю. відповідно до чинного законодавства.

3. Встановити наступні умови оплати праці Генерального директора КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ»:

3.1. Посадовий оклад Генерального директора КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ» – 25 000 грн.;

3.2. Преміювання Генерального директора КНП КРР «Кропивницька центральна районна лікарня» здійснюється у разі відсутності заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства, за спожиті комунальні послуги та з платежів до державного і місцевих бюджетів у межах затвердженого фонду оплати праці;

3.3. Доручити голові Кропивницької районної ради ЛЕЙБЕНКУ А.О. здійснювати преміювання Генерального директора КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ» шляхом видання розпорядження голови районної ради за умови затвердження Кропивницькою районною радою фінансового плану підприємства на поточний рік, успішного виконання посадових обов’язків з урахуванням вимог, викладених у п. 3.2 цього рішення, у наступному розмірі: преміювання за відпрацьований квартал у розмірі не більше двох посадових окладів, за відпрацьований рік у розмірі не більше чотирьох посадових окладів.

3.4. У разі змін чинного законодавства, змін розміру середньої заробітної плати медичних працівників КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ» доручити голові Кропивницької районної ради ЛЕЙБЕНКУ А.О. змінювати розмір посадового окладу Генерального директора КНП КРР «Кропивницька ЦРЛ» шляхом видання розпорядження голови районної ради з наступним затвердженням сесією Кропивницької районної ради.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО