№64: Про затвердження районної цільової програми «Доступна та якісна медицина» на 2021 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «22» січня 2021 року, №64

м. Кропивницький

 

Про затвердження районної цільової програми
«Доступна та якісна медицина»  на 2021 рік 

Відповідно пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», «Про внесення змін до Бюджетного Кодексу України щодо фінансового забезпечення медицини», розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я» від 30 листопада 2016 № 1013-р, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну цільову програму «Доступна та якісна медицина» на 2021 рік (додається).

2. Кропивницькій районній державній адміністрації під час формування проекту бюджету передбачити кошти на реалізацію заходів районної цільової програми «Доступна та якісна медицина» на 2021 рік та забезпечити залучення додаткових коштів для фінансування програми з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики та спорту, та з питань бюджету, фінансової діяльності, економіки та регуляторної політики.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО

 

Додаток №1
Додаток №2