№549: Про виконання Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2019 рік та затвердження Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2020 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2019 року, № 549

м. Кропивницький

 

Про виконання Програми відшкодування
витрат надавачам послуг за пільгове
перевезення, зв’язок та інші пільги,
передбачені чинним законодавством України
в Кропивницькому районі на 2019 рік
та затвердження Програми відшкодування
витрат надавачам послуг за пільгове
перевезення, зв’язок та інші пільги,
передбачені чинним законодавством
України в Кропивницькому районі на 2020 рік 

На підставі Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету», від  29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», розглянувши проект Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2020 рік,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Взяти до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення Кропивницької районної державної адміністрації «Про виконання Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2019 рік» (додається).

2. Затвердити Програму відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2020 рік (додається).

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету на 2020 рік, передбачити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією програми.

4. Рішення Кіровоградської районної ради від 14.12.2018 року № 434 «Про виконання Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України, в Кіровоградському районі на 2018 рік та затвердження Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України, в Кіровоградському районі на 2019 рік» зняти з контролю.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК

 

Заходи
Додаток №1
Додаток №2