№486: Про Програму економічного і соціального розвитку Кропивницького району на 2019 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «01» березня 2019 року, № 486

м. Кропивницький

 

Про Програму економічного
і соціального розвитку
Кропивницького району на 2019 рік 

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” (статті 43), “Про місцеві державні адміністрації” (статті 17) та Стратегії економічного і соціального розвитку Кіровоградського району на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 листопада 2013 року № 257, 

РАЙОННА РАДА   ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Кропивницького району на 2019 рік (далі – Програма) (додається). 

2. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити механізм реалізації завдань Програми та внесення у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень, змін до неї з урахуванням впровадження в Україні змін у законодавчих і нормативно-правових актах. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної  ради:  з  питань  бюджету,  фінансів  та  інвестиційної  політики,  з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК

 

Додаток №1
Додаток №2