№478: Про виконання районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016-2018 роки та затвердження районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2019-2021 роки

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «01» березня 2019 року, № 478

м. Кропивницький

 

Про виконання районної програми
забезпечення соціальним та впорядкованим
житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених
батьківського піклування, осіб з їх числа
на 2016-2018 роки та  затвердження районної 
програми забезпечення соціальним та
впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей,
позбавлених батьківського піклування,
осіб з їх числа на 2019-2021 роки 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указом  Президента України від 16 грудня 2011 року №1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року  № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», Державною соціальною програмою «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року», заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Черненко С.А. про стан виконання в районі районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 14 січня 2016 року № 36, та розглянувши проект районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2019-2021 роки, з метою реалізації  державної політики щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним та впорядкованим житлом 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:        

1. Інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Черненко С.А. про стан виконання районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016-2018 роки взяти до відома. 

2. Відзначити, що за період 2016 – 2018 років районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на забезпечення реалізації завдань районної програми по забезпеченню соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016-2018 роки. 

3. Затвердити районну програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2019-2021  роки (далі – програма) (додається). 

4. Сільським головам та службі у справах дітей Кіровоградської районної державної адміністрації забезпечити виконання програми відповідно до встановлених термінів. 

5. Сільським головам під час формування показників місцевих бюджетів передбачати видатки на виконання програми, а також залучати кошти інших джерел, не заборонених чинним законодавством. 

6. Зняти з контролю рішення районної ради від 14 січня 2016 року № 36 «Про затвердження районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016-2018 роки».

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК

 

Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3