Про затвердження Програми сприяння функціонуванню відділу організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Кропивницької районної військової адміністрації на 2024 рік

Проєкт рішення оприлюднений

на сайті Кропивницької районної ради

01 грудня 2023  року

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

     ЧОТИРНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___ _________ 2023 року        м. Кропивницький                              № ________

 

Про затвердження Програми

сприяння функціонуванню

відділу організації діяльності центрів

надання адміністративних послуг, цифрового розвитку,

цифрових трансформацій і цифровізації

Кропивницької районної військової адміністрації на 2024 рік

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» та з метою створення належних умов для забезпечення ефективного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення, постійного поліпшення якості їх обслуговування, забезпечення відкритості та прозорості процедур надання адміністративних послуг,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму сприяння функціонуванню відділу організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Кропивницької районної військової адміністрації на 2024 рік (далі-Програма) (додається).

 

  1. Фінансовому управлінню Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області передбачити кошти для забезпечення виконання Програми в межах бюджету.

 

  1. Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем Програми визначити Кропивницьку районну військову адміністрацію Кіровоградської області.

 

  1. Відділу організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Кропивницької районної військової адміністрації прозвітувати на сесії Кропивницької районної ради про стан виконання Програми до 01 квітня 2025 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                Андрій ЛЕЙБЕНКО

                                                          

Програма

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3