Про затвердження Програми сприяння функціонуванню відділу організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Кропивницької районної військової адміністрації на 2023 рік

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 29.11.2022 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДЕСЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про затвердження Програми
сприяння функціонуванню
відділу організації діяльності центрів
надання адміністративних послуг,
цифрового розвитку, цифрових трансформацій
і цифровізації Кропивницької районної
військової адміністрації на 2023 рік

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» та з метою створення належних умов для забезпечення ефективного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення, постійного поліпшення якості їх обслуговування, забезпечення відкритості та прозорості процедур надання адміністративних послуг,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму сприяння функціонуванню відділу організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Кропивницької районної військової адміністрації на 2023 рік (далі-Програма) (додається).

2. Відділу фінансів Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області передбачити кошти для забезпечення виконання Програми в межах бюджету.

3. Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем Програми визначити Кропивницьку районну військову адміністрацію Кіровоградської області.

4. Відділу організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Кропивницької районної військової адміністрації прозвітувати на сесії Кропивницької районної ради про стан виконання Програми до 01 квітня 2024 року.

5. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО

 

Додатки 1, 2, 3