Про затвердження програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня » на 2023 рік

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 14.03.2023 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про затвердження програми розвитку та
фінансової підтримки Комунального
некомерційного підприємства
Кропивницької районної ради
«Кропивницька центральна районна
лікарня » на 2023 рік
 

Відповідно пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 18 Закону України «Основи законодавства про охорону здоров’я», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань власності та земельних відносин, постійної комісії з питань охорони здоров’я, постійної комісії  з питань бюджету та фінансів,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня» на 2023 рік (додається).

2. Кропивницькій районній державній адміністрації під час формування проекту внесення змін до бюджету передбачити кошти на реалізацію заходів програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня» на 2023 рік, та забезпечити залучення додаткових коштів для фінансування програми з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань власності та земельних відносин, з питань охорони здоров’я, з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО