Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради

Проект рішення оприлюднений на сайті Кропивницької районної ради 10.02.2021 року
(Уточнений)

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «____» ____________ 20__ року, № _____

м. Кропивницький

 

Про передачу майна спільної власності
територіальних громад сіл і селищ
Олександрівського району
до комунальної власності
Олександрівської селищної ради

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 134 Господарського кодексу України, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (зі змінами та доповненнями), розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 716 “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області”

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати майно спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області згідно додатків 1,2,3.

2. Рекомендувати Олександрівській селищній раді Кропивницького району Кіровоградської області створити комісію з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Включити до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області від Кропивницької районної ради:

  • БАРАБАША Олександра Валерійовича– заступника голови Кропивницької районної ради;
  • ДУДНИКА Сергія Дмитровича– керуючого справами виконавчого апарату Олександрівської районної ради;
  • СЕРГІЄНКО Олену Василівну – начальника відділу юридичного забезпечення та документообігу виконавчого апарату Кропивницької районної ради.
  • КІРІЛОВУ Катерину Олександрівну– начальника відділу бухгалтерського обліку таз питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради.

4. Комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО