Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня» на списання та утилізацію основних засобів

Проєкт рішення оприлюднений
на сайті Кропивницької районної ради
16 січня 2024

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

    П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___ _________ 2024 року      м. Кропивницький                          № ________

 

Про надання дозволу комунальному
некомерційному  підприємству
Кропивницької районної ради
«Кропивницька центральна районна
лікарня» на списання та утилізацію
основних засобів

Відповідно до п. 20 ч.1 статті 43 Закону України   “Про місцеве самоврядування в Україні, рішення восьмої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання від 02 вересня 2011 року № 95 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи лист комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня» від 01.12.2023 року № 857 «Про надання дозволу на утилізацію та списання з балансу лікарні основних засобів»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

  1. Надати дозвіл на утилізацію та списання з балансу Комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня» основних засобів, у зв’язку з фізичною зношеністю та недоцільністю ремонту, згідно переліку, що додається.
  2. Генеральному директору комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня»  Ірині ДУНІНІЙ провести процедуру списання  та утилізації у відповідності до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

 

Голова районної ради 

Андрій  ЛЕЙБЕНКО

Додаток