Про комплексну програму сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери у Кропивницькому районі на 2023-2024 роки

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 17.03.2023 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про комплексну програму сприяння
розвитку громадянського суспільства та
інформаційної сфери у Кропивницькому
районі на 2023-2024 роки

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії Кіровоградської обласної ради від 17 червня 2021 року № 112 «Про комплексну програму сприяння розвитку громадянського суспільства, інформаційної сфери та книговидання у Кіровоградській області на період до 2026 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2023 року № 160-р «Про затвердження заходів до 2024 року щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021—2026 роки», з метою активізації та сприяння подальшому становленню громадянського суспільства; налагодження співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства для задоволення потреб розвитку району; забезпечення доступу до публічної інформації; створення сприятливих умов, спрямованих на задоволення інтересів, в тому числі духовних, захист прав і свобод людини та громадянина; розширення інформаційного простору та кола споживачів інформаційного продукту

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити комплексну програму сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери у Кропивницькому районі на 2023-2024 роки (далі – Програма) (додається).

2. Відділу фінансів районної військової адміністрації передбачити необхідні кошти під час внесення змін до районного бюджету для забезпечення виконання Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО

 

Додаток 1
Додаток 2