№102: Про виконання Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2020 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «26» березня 2021 року, №102

м. Кропивницький

 

Про виконання Програми
відшкодування витрат надавачам
послуг за пільгове перевезення,
зв’язок та інші пільги, передбачені
чинним законодавством України
в Кропивницькому районі на 2020 рік

На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про залізничний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», заслухавши інформацію про виконання Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2020 рік

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Взяти до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення Кропивницької районної державної адміністрації «Про виконання Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2020 рік» (додається).

2. Рішення Кропивницької районної ради від 20 грудня 2019 року № 549 «Про виконання Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2019 рік та затвердження Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України в Кропивницькому районі на 2020 рік» зняти з контролю.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету та фінансів та з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО