№40: Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і міст Бобринецького району до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «22» січня 2021 року, №40

м. Кропивницький

 

Про передачу майна спільної власності
територіальних громад сіл і міст Бобринецького району
до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 134 Господарського кодексу України, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (зі змінами та доповненнями), розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 716 “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області”

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати майно спільної власності територіальних громад сіл і міст Бобринецького району до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області згідно додатку 1, додатку 2 та додатку 3.

2. Рекомендувати Кетрисанівській сільській раді Кропивницького району Кіровоградської області створити комісію з приймання-передачі майно спільної власності територіальних громад сіл і міст Бобринецького району до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Включити до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і міст Бобринецького району до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області від Кропивницької районної ради:

    • БАРАБАША Олександра Валерійовича – заступника голови Кропивницької районної ради;
    • ГОНЧАРЕНКО Любов Василівну – керуючу справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради;
    • ДЕНИСОВУ Наталію Олександрівну – головного бухгалтера виконавчого апарату Бобринецької районної ради.

4. Комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і міст Бобринецького району до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Кропивницької районної ради.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО