№38: Про передачу у комунальну власність територіальної громади Новгородківської селищної ради комунальних закладів спільної власності територіальних громад сіл і селища Новгородківського району

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «22» січня 2021 року, №38

м. Кропивницький

 

Про передачу у комунальну власність
територіальної громади
Новгородківської  селищної ради
комунальних закладів спільної власності
територіальних громад сіл і селища  
Новгородківського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 17.11.2020 року № 1009-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій”, Закону України «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», пункту 2 підпункту 11 Постанови Верховної Ради України “Про утворення та ліквідацію районів” від 17 липня 2020 року № 807-ІХ, рішення сесії Новгородківської селищної ради від 24 грудня 2020  року № 31 “Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Новгородківської  селищної ради комунальних закладів спільної власності територіальних громад сіл і селища району”

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. З 01.01.2021 року передати безоплатно  із спільної власності територіальних громад сіл і селища Новгородківського району до комунальну власність територіальної громади Новгородківської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області:

  • комунальні заклади (підприємства, установи, організації) Новгородківської районної ради Новгородківського району Кіровоградської області, згідно додатку №1 (додається) та їх основні засоби (приміщення, майно, транспортні засоби та інші необоротні активи), які були придбані за кошти бюджетів усіх рівнів, безоплатно передані, знаходяться на балансах, чи у постійному користуванні, і належать до спільної власності територіальних громад сіл і селища Новгородківського району;
  • адміністративні приміщення, гаражі, транспортні засоби, згідно додатку №2 (додається) та інші необоротні активи, які знаходяться на балансі Новгородківської районної ради.

2. Вийти із засновників комунальних закладів (підприємств, установ, організацій) спільної власності територіальних громад сіл і селища Новгородківського району зазначених у додатку №1 до рішення.

3. Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новгородківського району до комунальної власності територіальної громади Новгородківської селищної ради згідно з додатком 3.

4. Комісії з приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новгородківського району до комунальної власності територіальної громади територіальної громади Новгородківської селищної ради здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  голову Кропивницької районної ради Лейбенка А.О.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО