№26: Про вихід зі складу засновників та передачу закладів освіти у комунальну власність територіальної громади Соколівської сільської ради

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «28» грудня 2020 року, №26

м. Кропивницький

 

Про вихід зі складу засновників
та передачу закладів освіти
у комунальну власність
територіальної громади
Соколівської сільської ради

Відповідно до частини першої статті 43, статті 60, абзацу третього пункту 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 89 Бюджетного Кодексу України (зі змінами, внесеними згідно з Законом України від 17.09.2020 № 907-IX), Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення Соколівської сільської ради від 11.12.2020 № 55 «Про готовність прийняття  закладів освіти Кропивницького та Новоукраїнського районів Кіровоградської області у комунальну власність Соколівської сільської ради»   

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Вийти з 01 січня 2021 року зі складу засновників закладів загальної середньої освіти, а саме:

  • Вільненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради;
  • Івано-Благодатненського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Кропивницької районної ради;
  • Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради.

2. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району заклади освіти згідно з переліком, що додається, та рухоме і нерухоме майно, що закріплене за ними на правах оперативного управління, використовується в освітньому процесі та знаходиться на балансі відділу освіти Кропивницької районної державної адміністрації, в комунальну власність територіальної громади Соколівської сільської ради 31 грудня 2020 року.

3. Рекомендувати Соколівській сільській раді рішенням виконавчого органу затвердити склад комісії з приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Соколівської сільської ради в одноденний термін з дати прийняття цього рішення та надати у відділ освіти Кропивницької районної державної адміністрації.

4. Включити до складу комісії з приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Соколівської сільської ради представників від Кропивницької районної ради, а саме: 

ЛЕЙБЕНКА
Андрія Олександровича
голову Кропивницької районної ради;
БАРАБАША
Олександра Валерійовича
заступника голови Кропивницької районної ради;
КАРАМАН
Юлію Вікторівну
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради;
КІРІЛОВУ
Катерину Олександрівну
начальник відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради.

5. Доручити відділу освіти Кропивницької районної державної адміністрації підготувати акти приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Соколівської сільської ради  до 31 грудня 2020 року.

6. Комісії з приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Соколівської сільської ради здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  голову Кропивницької районної ради.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО