№22: Про вихід зі складу засновників та передачу закладів освіти у комунальну власність територіальної громади Первозванівської сільської ради

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «28» грудня 2020 року, №22

м. Кропивницький

 

Про вихід зі складу засновників та
передачу закладів освіти у комунальну
власність територіальної громади
Первозванівської сільської ради

Відповідно до частини першої статті 43, статті 60, абзацу третього пункту 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 89 Бюджетного Кодексу України (зі змінами, внесеними згідно з Законом України від 17.09.2020 № 907-IX), Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення Первозванівської сільської ради від 21.12.2020 № 71 «Про надання згоди на прийняття закладів освіти та культури безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської сільської ради» 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Вийти з 01 січня 2021 року зі складу засновників Бережинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради.

2. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району заклади освіти згідно з переліком, що додається, та рухоме і нерухоме майно, що закріплене за ними на правах оперативного управління, використовується в освітньому процесі та знаходиться на балансі відділу освіти Кропивницької районної державної адміністрації, в комунальну власність територіальної громади Первозванівської сільської ради 31 грудня 2020 року.

3. Рекомендувати Первозванівській сільській раді рішенням виконавчого органу затвердити склад комісії з приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Первозванівської сільської ради в одноденний термін з дати прийняття цього рішення та надати у відділ освіти Кропивницької районної державної адміністрації.

4. Включити до складу комісії з приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Первозванівської сільської ради представників від Кропивницької районної ради, а саме: 

ЛЕЙБЕНКА
Андрія Олександровича
голову Кропивницької районної ради;
БАРАБАША
Олександра Валерійовича
заступника голови Кропивницької районної ради;
КАРАМАН
Юлію Вікторівну
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради;
КІРІЛОВУ
Катерину Олександрівну
начальник відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради.

 5. Доручити відділу освіти Кропивницької районної державної адміністрації підготувати акти приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Первозванівської сільської ради  до 31 грудня 2020 року.

6. Комісії з приймання-передачі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Первозванівської сільської ради здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  голову Кропивницької районної ради.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО