№563: Про передачу закладів культури до комунальної власності Первозванівської об’єднаної територіальної громади

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2019 року, № 563

м. Кропивницький

 

Про передачу закладів  культури 

до комунальної власності 

Первозванівської об’єднаної

територіальної громади

Відповідно до п.20  ч.1 ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.7 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про передачу об’єктів  права державної та комунальної  власності», враховуючи рішення  двадцятої  сесії  Первозванівської сільської ради від 27.09.2019 року №858 «Про прийняття закладів освіти та культури безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської сільської ради» та пропозиції  постійної комісії районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати з 01 січня 2020 року безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького  району до комунальної власності   Первозванівської об’єднаної територіальної громади заклади культури без нерухомого майна згідно з додатком 1.

2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі закладів культури безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської об’єднаної територіальної громади згідно з додатком 2.

3. Комісії з приймання-передачі закладів культури із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської сільської ради здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

 

Заступник голови районної ради
Н.ВІТЮК