№548: Про затвердження Програми підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної державної адміністрації, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кропивницького району на 2020 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2019 року, № 548

м. Кропивницький

Про затвердження Програми
підвищення кваліфікації працівників
Кропивницької районної державної
адміністрації, посадових осіб органів
місцевого
самоврядування та депутатів
місцевих
рад Кропивницького району
на 2020 рік

Керуючись п.16 ч.1 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію в.о. начальника відділу управління персоналом, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Кропивницької районної державної адміністрації Бутовської І.Ю., з метою забезпечення організації навчання і підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної державної адміністрації, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кропивницького району, враховуючи службову необхідність,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:  

1. Затвердити Програму підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної державної адміністрації, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кропивницького району на 2020 рік (далі-Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню Кропивницької районної державної адміністрації передбачити в районному бюджету кошти на виконання заходів цієї Програми.

3. Кропивницькій районній державній адміністрації до 01 лютого 2021 року проінформувати Кропивницьку районну раду про стан виконання Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

   

 

Заступник голови районної ради
Н.ВІТЮК

 

Заходи програми
Паспорт програми