№343: Про затвердження Тимчасового положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Кіровоградської районної ради Кіровоградської області

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «16» березня 2018 року, № 343

м. Кропивницький

 

Про затвердження Тимчасового
положення про конкурс на посаду
директора закладу загальної
середньої освіти Кіровоградської
районної ради Кіровоградської області

Відповідно до частини 2 статті 26 Закону України «Про освіту», частини 2 статті 26 «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 № 827 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Тимчасове положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Кіровоградської районної ради Кіровоградської області (додається).

2. Вищевказане Тимчасове положення переглянути після затвердження центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки Типового положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК