№280: Про затвердження Програми підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району на 2018 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «6» грудня 2017 року, № 280

м. Кропивницький

 

Про затвердження Програми
підвищення кваліфікації державних
службовців, посадових осіб органів місцевого
самоврядування та депутатів місцевих
рад Кіровоградського району на 2018 рік

Відповідно до п.16 ч.1 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу управління персоналом, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Кіровоградської районної державної адміністрації Недзельської С.О., з метою забезпечення організації навчання і підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району, враховуючи службову необхідність,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити Програму підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району на 2018 рік (далі-Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню Кіровоградської районної державної адміністрації передбачити в районному бюджету кошти на виконання заходів цієї Програми.

3. Кіровоградській районній державній адміністрації до 01 лютого   2019 року проінформувати Кіровоградську районну раду про хід виконання Програми. 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

         

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК