№169: Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2017 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «17» лютого 2017 року, № 169

м. Кропивницький

 

Про Програму соціально-економічного
та культурного розвитку Кіровоградського
району на 2017 рік

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про засади державної регіональної політики” , Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2017 рік (далі – Програма) (додається). 

2. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити механізм реалізації завдань Програми та внесення у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень, змін до неї з урахуванням впровадження в Україні змін у законодавчих і нормативно-правових актах. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної  ради:  з  питань  бюджету,  фінансів  та  інвестиційної  політики,  з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради
С. КАДИГРОБ