№166: Про районну програму «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки та поліпшення їх соціального захисту на 2017-2018 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «17» лютого 2017 року, № 166

м. Кропивницький

 

Про районну програму «місцевих стимулів»
для медичних працівників первинної ланки
та поліпшення
їх соціального захисту на 2017-2018 роки

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43  Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 29 грудня 2016 року №582-р «Про стан виконання обласної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки», з метою покращення укомплектування закладів охорони здоров’я первинної ланки району медичними кадрами та поліпшення їх соціального захисту

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  районну програму «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки  та поліпшення їх соціального захисту на 2017-2018 роки (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації здійснювати організаційні заходи з реалізації Програми та передбачити видатки на фінансування її заходів.

3. Координацію  заходів, спрямованих на укомплектування  лікувально-профілактичних закладів первинної ланки району медичними працівниками та поліпшення їх соціального захисту,  покласти на головного лікаря  КЛЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградського району» Радулова В.В.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоровя, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення. 

 

 

Голова районної ради
С. Кадигроб