№551: Про затвердження районної програми виконання заходів з мобілізації та призову громадян на строкову військову службу до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2020 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2019 року, № 551

м. Кропивницький

 

Про затвердження районної програми
виконання заходів з мобілізації та призову
громадян на строкову військову службу
до військових частин Збройних Сил України
та інших військових формувань на 2020 рік
 

На виконання Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення  «Про військово-транспортний обов’язок»,  з метою своєчасного і успішного виконання мобілізаційних заходів, призову громадян на строкову військову службу до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на території району та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити районну Програму виконання заходів з мобілізації та призову громадян на строкову військову службу до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2020 рік (далі – Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню Кропивницької районної державної адміністрації передбачити в районному бюджеті кошти на виконання заходів цієї Програми.

3. Кропивницькій районній державній адміністрації до 01 лютого 2021 року проінформувати Кропивницьку районну раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

 

Заступник голови районної ради
Н.ВІТЮК

 

Паспорт програми