У 2023 році Кропивницькою окружною прокуратурою опрацьовано майже 1000 звернень

У 2023 році Кропивницькою окружною прокуратурою опрацьовано майже 1000 звернень

 

   Керівництвом Кропивницької окружної прокуратури постійно приділяється увага розгляду та вирішенню звернень і запитів громадян.

За 2023 рік надійшло 992 звернення, з яких вирішено – 535. Переважна їх більшість стосувалась питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях.

Незважаючи на те, що повноваження органів прокуратури обмежені законодавчими змінами, громадяни продовжували звертатися зі зверненнями, порушені питання в яких не належать до повноважень органів прокуратури. Скеровано за належністю до органів державної влади, місцевого самоврядування та інших відомств 316 звернень.

  Разом з тим, на телефон «гарячої лінії» Кропивницької окружної прокуратури та шляхом подачі електронних звернень, які надсилаються на спеціально визначену адресу електронної пошти до Кропивницької окружної прокуратури, звернулось 144  громадян.

Також, звертаємо увагу заявників, що порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, а також прокурора під час досудового розслідування передбачений статями 303-307 Кримінального процесуального кодексу України. Такі скарги розглядаються слідчим суддею місцевого суду згідно за правилами судового розгляду.

На Єдиному державному веб-порталі відкритих даних  оприлюднено визначену Законом для суб’єктів владних повноважень публічну інформацію.

До Кропивницької окружної прокуратури громадяни можуть звернутись із письмовим зверненням:

–        поштою на адресу Кропивницької окружної прокуратури: вул. Євгена Чикаленка, 11, місто Кропивницький, 25006;

 –        через спеціально визначену скриньку, яка знаходиться в холі адміністративної будівлі Кропивницької окружної прокуратури за адресою: вул. Євгена Чикаленка, 11, місто Кропивницький;

–        шляхом подання електронного звернення на електронну адресу Кропивницької окружної прокуратури: zvem-Kirovograd@kir.gp.gov.ua (крім депутатських звернень та запитів);

 –           зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» – (0522)-34-59-05.