Про затвердження списку присяжних Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Проєкт рішення оприлюднений

на сайті Кропивницької районної ради

01 грудня 2023  року

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

__  ________ 2023 року                    м. Кропивницький                                  № ____

 

 

Про затвердження списку присяжних

Кіровоградського районного суду

Кіровоградської області

 

Відповідно до ст.ст. 64, 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»,  ст. ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання Державної судової адміністрації в Кіровоградській області від 13.09.2023 року № 1478/23,

РАЙОННА РАДА  ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити список присяжних Кіровоградського районного суду Кіровоградської області, що додається.

2. Вважати такими, що втратили чинність рішення двадцять дев’ятої сесії Кропивницької районної ради сьомого скликання від 04 листопада 2020 року № 632 «Про затвердження списку присяжних Кіровоградського районного суду Кіровоградської області» та рішення другої сесії Кропивницької районної ради восьмого скликання від 26 березня 2021 року № 84 «Про включення гр. Сотнікової Т.В., гр. Беспеки Ю.В., гр. Шіпік В.М. до списку присяжних Кіровоградського районного суду Кіровоградської області».

3. Голові Кропивницької районної ради ЛЕЙБЕНКУ А. О. направити копію цього рішення до Кіровоградського районного суду Кіровоградської області та до Територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, діяльності ради, депутатської етики та антикорупційної політики.

 

 

Голова районної ради                                                     

Андрій ЛЕЙБЕНКО

 

СПИСОК ПРИСЯЖНИХ