Про затвердження районної програми погашення заборгованостей за виконавчими провадженнями, боржником у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 30.11.2022 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДЕСЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про затвердження  районної
програми погашення заборгованостей
за виконавчими провадженнями,
боржником у яких визнано
Кропивницьку районну державну
адміністрацію чи її структурні підрозділи,
у новій редакції

Відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», постанови Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 440 «Про затвердження Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою та постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму погашення заборгованостей за виконавчими провадженнями, боржниками у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи (далі – Програма), у новій редакції (додається)

2. Відділу фінансів райдержадміністрації передбачити обсяги видатків на фінансування зазначеної Програми при внесенні змін до районного бюджету.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Кропивницької районної ради від 04 лютого 2022 року № 208 «Про погашення заборгованостей за виконавчими провадженнями, боржником у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО