Про затвердження програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня » на 2024 рік

Проєкт рішення оприлюднений

на сайті Кропивницької районної ради

01 грудня 2023  року

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧОТИРНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

   грудня 2023 р.                  м. Кропивницький                                  № _____

 

Про затвердження програми розвитку та
фінансової підтримки Комунального
некомерційного підприємства Кропивницької
районної ради «Кропивницька центральна
районна лікарня » на 2024 рік

Відповідно пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 18 Закону України «Основи законодавства про охорону здоров’я», враховуючи подання Комунального некомерційного підприємства «Кропивницька центральна районна лікарня Кропивницької районної ради», рекомендації постійної комісії з питань власності та земельних відносин, постійної комісії з питань охорони здоров’я, постійної комісії  з питань бюджету та фінансів,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня » на 2024 рік (додається).
  2. Кропивницькій районній державній адміністрації під час формування проекту внесення змін до бюджету передбачити кошти на реалізацію заходів програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Центральна районна лікарня» на 2024 рік, та забезпечити залучення додаткових коштів для фінансування програми з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань власності та земельних відносин, постійної комісії з питань охорони здоров’я, постійної комісії з питань бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради

 Андрій ЛЕЙБЕНКО

 

Програма ЦРЛ 2024