Про затвердження Програми підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної військової адміністрації, посадових осіб та депутатів Кропивницької районної ради на 2024 рік

Проєкт рішення оприлюднений
на сайті Кропивницької районної ради
12 січня 2024

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

    П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___ _________ 2024 року      м. Кропивницький                          № ________

Про затвердження Програми

підвищення кваліфікації працівників

Кропивницької районної військової  

адміністрації, посадових осіб та депутатів

Кропивницької районної ради на 2024 рік

 

Керуючись статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про державну службу», з метою забезпечення організації навчання і підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної військової адміністрації, посадових осіб та депутатів Кропивницької районної ради, враховуючи службову необхідність,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму підвищення кваліфікації працівників Кропивницької районної військової  адміністрації, посадових осіб та депутатів Кропивницької районної ради на 2024 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню Кропивницької районної військової адміністрації передбачити в районному бюджеті кошти на виконання заходів цієї Програми.
  3. Кропивницькій районній військовій адміністрації до 01 квітня 2025 року проінформувати Кропивницьку районну раду про стан виконання Програми.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради

Андрій ЛЕЙБЕНКО

Програма 2024