Про затвердження Програми підтримки управління соціального захисту населення районної військової адміністрації на 2023-2024 роки

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 17.03.2023 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про затвердження Програми підтримки
управління соціального захисту населення
районної військової адміністрації
на 20232024  роки

Відповідно до пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою безперебійної роботи управління соціального захисту населення районної військової адміністрації, створення належних умов для роботи 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму підтримки управління соціального захисту населення районної військової адміністрації на 2023-2024 роки (додається).

2. Фінансовому відділу районної військової адміністрації передбачити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією програми.

3. Управлінню соціального захисту населення Кропивницької районної військової адміністрації щороку до 01 лютого інформувати Кропивницьку районну раду про хід виконання програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету та фінансів і з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО

 

Паспорт програми