Про затвердження передавального акту Олександрівської районної ради

Проект рішення оприлюднений на сайті Кропивницької районної ради
25.11.2021 року

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
П’ЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «____» ____________ 20__ року, № _____

м. Кропивницький

 

Про затвердження передавального акту
Олександрівської  районної ради 

Розглянувши поданий комісією з реорганізації Олександрівської районної ради передавальний акт, згідно рішення першої сесії восьмого скликання Кропивницької районної ради від 22 січня 2021 року № 75 «Про початок реорганізації Олександрівської районної ради шляхом приєднання до Кропивницької районної ради», керуючись статтями 43, 59, п. 6-2 Розділу 5 «Прикінцеві і перехідні положення «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, статтями 4,17 закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємства та громадських формувань», статтею 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. №419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014р. № 879, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та фінансів, а також постійної комісії з питань власності та земельних відносин, з метою завершення процесу реорганізації,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт, складений комісією з реорганізації Олександрівської районної ради, для здійснення державної реєстрації припинення Олександрівської районної ради (ЄДРПОУ 24712857), місцезнаходження: 27300, Кіровоградська обл., Олександрівській район, селище міського типу Олександрівка, вулиця Незалежності України, будинок 78) (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, з питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО