Про врегулювання орендних відносин майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 29.11.2022 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДЕСЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про врегулювання орендних відносин
майна спільної власності територіальних
громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району

Відповідно до п. 19 ч. 1  ст. 43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення восьмої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання від 02 вересня 2011 року №95 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району», рішення двадцять першої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №452 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району», рішення третьої сесії Кропивницької районної ради восьмого скликання від 17 червня 2021 року №125 «Про деякі питання, пов’язані з орендою майна, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району»,  враховуючи звернення начальника Кропивницького районного центру комплектування та соціальної підтримки від 21 жовтня 2022 року № 10/6227,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на оренду приміщення та гаражу без проведення аукціону Кропивницькому районному центру комплектування та соціальної підтримки та Квартироно-експлуатаційному відділу міста Кропивницький Міністерства оборони України з «__»грудня 2022 року загальною площею 534,60 кв.м., розміщеного за адресою: м. Кропивницький, вул. Кільцева, 3а, терміном до «__» листопада 2025 року. Орендна плата становить 1,00 у рік.

2. Надати дозвіл на проведення аукціону з оренди приміщення, загальною площею 31,3 кв.м., розміщеного за адресою: м. Кропивницький, вул. Олега Прашутіна,5, терміном на 1 (один) рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО