Про внесення змін до рішення Кропивницької районної ради від 9 грудня 2022 року № 249 «Про затвердження районної програми погашення заборгованостей за виконавчими провадженнями, боржником у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції»

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

    ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___ _________ 2024 року      м. Кропивницький                          № ________

 

Про внесення змін до рішення Кропивницької районної ради від
9 грудня 2022 року № 249 «Про затвердження районної програми
погашення заборгованостей за виконавчими провадженнями,
боржником у яких визнано Кропивницьку районну державну
адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції»
 (код бюджету 1130820000)

Відповідно до Податкового кодексу України, статті 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», постанов Кабінету Міністрів України від 16 грудня  2020 року № 1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», від 03 вересня 2014 року № 440 «Про затвердження Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635 «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» та постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни в рішення Кропивницької районної ради від 09 грудня 2022 року № 249 «Про затвердження районноїпрограми погашення заборгованостейза виконавчими провадженнями, боржником у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції», а саме: замінити назву Програми на «Програма погашення податкових боргів, нарахованої на них пені, а також заборгованостей за виконавчими провадженнями, боржниками у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції».
  2. У тексті Програми слова «Програма погашення заборгованостейза виконавчими провадженнями,боржником у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції» замінити словами «Програма погашення податкових боргів, нарахованої на них пені, а також заборгованостей за виконавчими провадженнями, боржниками у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції» в усіх випадках, де вони зустрічаються, у відповідних відмінках.
  3. Затвердити районну Програмупогашення податкових боргів, нарахованої на них пені, а також заборгованостей за виконавчими провадженнями, боржниками у яких визнано Кропивницьку районну державну адміністрацію чи її структурні підрозділи, у новій редакції(додається).
  4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити обсяги видатків на фінансування зазначеної Програми при внесенні змін до районного бюджету.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

Голова районної ради 

Андрій ЛЕЙБЕНКО

 

Програма погашення заборгованостей