Про стан виконання районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної військової адміністрації на 2023 рік

Проєкт рішення оприлюднений
на сайті Кропивницької районної ради
15 січня 2024

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

    П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___ _________ 2024 року      м. Кропивницький                          № ________

 

Про стан виконання районної

програми підтримки служби

у справах дітей Кропивницької

районної військової адміністрації 

на 2023 рік

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звіт начальника служби у справах дітей Кропивницької районної військової адміністрації Андрусевич Алли про стан виконання районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної військової адміністрації на 2023 рік,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Звіт начальника служби у справах дітей Кропивницької районної військової  адміністрації Алли Андрусевич про стан виконання районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної військової адміністрації на 2023 рік, взяти до відома (додається).

 

  1. Визначити, що у 2023 році районною військовою адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на забезпечення реалізації завдань районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної військової адміністрації на 2023 рік.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

 

Голова районної ради 

Андрій ЛЕЙБЕНКО

Звіт про стан виконання Програми