Про стан виконання районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної державної адміністрації на 2022 рік

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 17.03.2023 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про стан виконання районної
програми підтримки служби
у справах дітей Кропивницької
районної  державної адміністрації
на 2022 рік 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звіт начальника служби у справах дітей Кропивницької районної військової (державної) адміністрації Андрусевич А.В. про стан виконання районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної державної адміністрації на 2022 рік,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Звіт начальника служби у справах дітей Кропивницької районної військової (державної) адміністрації Андрусевич А.В. про стан виконання районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної державної адміністрації на 2022 рік, взяти до відома (додається).

2. Визначити, що у 2022 році районною військовою (державною) адміністрацією вжито комплекс заходів, спрямованих на забезпечення реалізації завдань районної програми підтримки служби у справах дітей Кропивницької районної державної адміністрації на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО