Про передачу транспортного засобу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Устинівського району до комунальної власності Устинівської селищної ради

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 14.03.2023 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про передачу транспортного  засобу
із спільної власності територіальних
громад сіл, селища Устинівського  району до
комунальної власності Устинівської селищної ради

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи звернення Устинівського селищного голови № 02-23/2/1  від 16.01.2021 року,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Передати транспортний засіб, автомобіль ЗАЗ , марки (моделі) TF  699P, шасі № Y6DTF669P8W410816,  реєстраційний  номер BA0619АМ,  із спільної власності територіальних громад сіл, селища Устинівського району до комунальної власності Устинівської селищної ради.

2. Рекомендувати Устинівській селищній раді Кропивницького району Кіровоградської області створити комісію з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Устинівського району до комунальної власності територіальної громади Устинівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Включити до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Устинівського району до комунальної власності територіальної громади Устинівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області від Кропивницької районної ради:

  • БАРАБАША Олександра Валерійовича– заступника голови Кропивницької районної ради;
  • ВЛАСЕНКО Тетяну Сергіївну – керуючого справами виконавчого апарату Кропивницької районної ради.
  • КІРІЛОВУ Катерину Олександрівну– начальника відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради.

4. Комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Устинівського району до комунальної власності територіальної громади Устинівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО