Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селища Устинівського району до комунальної власності Устинівської селищної ради

Проект рішення оприлюднений на сайті Кропивницької районної ради
02.06.2021 року

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ТРЕТЯ СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «____» ____________ 20__ року, № _____

м. Кропивницький

 

Про передачу майна спільної
власності територіальних громад
сіл і селища Устинівського району
до комунальної власності
Устинівської селищної ради

Відповідно до статей 43,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статті 134 Господарського кодексу України, Закону України “ Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності ”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 “ Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності ” (зі змінами та доповненнями), розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 716 “ Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області ”,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати майно спільної власності територіальних громад сіл і селища Устинівського району до комунальної власності Устинівської селищної ради згідно додатку 1.

2. Рекомендувати Устинівській селищній раді створити комісію з приймання – передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селища Устинівського району до комунальної власності Устинівської селищної ради.

3. Включити до складу комісії з приймання – передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селища Устинівського району до комунальної власності Устинівської селищної ради:

  • БАРАБАША Олександра Валерійовича – заступника голови Кропивницької районної ради;
  • ДОНЦЯ Миколу Михайловича – керуючого справами виконавчого апарату Устинівської районної ради;
  • СЕРГІЄНКО Олену Василівну – начальника відділу юридичного забезпечення та документообігу виконавчого апарату Кропивницької районної ради;
  • КІРІЛОВУ Катерину Олександрівну – начальника відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради.

4. Комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селища Устинівського району до комунальної власності Устинівської селищної ради здійснити приймання – передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО