Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради

Проект рішення оприлюднений на сайті Кропивницької районної ради
02.06.2021 року (Уточнений)

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ТРЕТЯ СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «____» ____________ 20__ року, № _____

м. Кропивницький

 

Про передачу майна спільної власності
територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району
до комунальної власності Олександрівської селищної ради

Відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 134 Господарського кодексу України, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (зі змінами та доповненнями), розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 716 “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області”, враховуючи лист Олександрівського селищного голови від 23.02.2021 року № 349/01-15 «Про передачу майна до комунальної власності» та рекомендації постійної комісії Кропивницької районної ради з питань власності та земельних відносин,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати майно спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області згідно додатку 1.

2. Рекомендувати Олександрівській селищній раді Кропивницького району Кіровоградської області створити комісію з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Включити до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області від Кропивницької районної ради:

  • БАРАБАША Олександра Валерійовича – заступника голови Кропивницької районної ради;
  • СЕРГІЄНКО Олену Василівну  – начальника відділу юридичного забезпечення та документообігу виконавчого апарату Кропивницької районної ради;
  • КІРІЛОВУ Катерину Олександрівну – начальника відділу бухгалтерського обліку таз питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради.

4. Комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
А.ЛЕЙБЕНКО