Про дострокове припинення повноважень депутата Кропивницької районної ради восьмого скликання ШАСС Яни Миколаївни

Проект рішення оприлюднений на сайті
Кропивницької районної ради 08.02.2023 року

 

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

______________                    м. Кропивницький                              № _____

 

Про дострокове припинення
повноважень депутата Кропивницької
районної ради восьмого скликання
ШАСС Яни Миколаївни 

Відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи особисту заяву депутата Кропивницької районної ради восьмого скликання ШАСС Яни Миколаївни від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Достроково припинити повноваження депутата Кропивницької районної ради восьмого скликання ШАСС Яни Миколаївни від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у зв’язку з поданою особистою заявою про складання нею депутатських повноважень.

2. Внести зміни до складу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, виключивши депутата ШАСС Яну Миколаївну від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

3. Голові районної ради ЛЕЙБЕНКУ А.О. направити копію даного рішення до Кропивницької районної територіальної виборчої комісії Кіровоградської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, діяльності ради, депутатської етики та антикорупційної політики.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО