№303: Про врегулювання орендних відносин майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 ТРИНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 Р І Ш Е Н Н Я

22 вересня 2023 р.             м. Кропивницький                                       № 303

 

Про врегулювання орендних відносин
майна спільної власності територіальних
громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району

 Відповідно до п. 19 ч. 1  ст. 43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення двадцять першої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №452 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району», рішення третьої сесії Кропивницької районної ради восьмого скликання від 17 червня 2021 року №125 «Про деякі питання, пов’язані з орендою майна, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Кропивницького району»,  враховуючи звернення начальника квартирно-експлуатаційного відділу м. Кропивницький Сергія СМОЛИК, начальника управління соціального захисту населення Щастинської районної державної адміністрації Луганської області Михайла ПОМАЗАН,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на внесення змін до п.1 договору оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст району № VI-9/23 від 31 березня 2023 року з Квартирно-експлуатаційним відділом міста Кропивницький Міністерства оборони України для військової частини АХХХХ а саме:

            Орендодавець передає без проведення аукціону  (процедура, внаслідок якої майно отримано в оренду (обрати потрібне): аукціон, без аукціону, продовження – за наслідками проведення аукціону, продовження – без проведення аукціону, а також вказати посилання на сторінку в ЕТС, на якій розміщено інформацію  про об’єкт оренди відповідно до оголошення про передачу майна в оренду) а Орендар приймає в строкове платне користування комунальне нерухоме майно “частина комплексу будівель”  (далі – Майно), розташоване за адресою: ХХХХХХ ХХХХХХ, загальною площею 341,5 кв.м., (адмінбудівля літ Жж), вартість якого визначена відповідно до звіту про незалежну оцінку майна балансової  вартості, становить 907455,00 грн. без урахування ПДВ, для розміщення військової частини (цільове призначення, у випадку надання об’єкта оренди з різним цільовим призначенням вказується площа по кожному виду цільового призначення окремо; якщо майно передано в оренду на аукціоні без додаткових умов; якщо майно передано в оренду на аукціоні і додатковими умовами аукціону визначені групи цільових призначень, за якими забороняється використовувати майно – перерахувати заборонені цільові призначення).

  1. Надати дозвіл на оренду приміщення та гаражу без проведення аукціону Управлінню соціального захисту населення Щастинської районної державної адміністрації загальною площею 49,14 кв.м. (кабінет №40 – 14.7 кв.м., площі загального користування 2,94 кв.м., приміщення гаражу – 31,5 кв.м.), розміщеного за адресою: м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 25 терміном до «31» грудня 2024 року. Орендна плата становить 49,14 грн. у рік.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин.

Голова районної ради   

Андрій ЛЕЙБЕНКО