№286: Про дострокове припинення повноважень депутата Кропивницької районної ради восьмого скликання ШАСС Яни Миколаївни

 

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

31 березня 2023 р.                              м. Кропивницький                                                № 286

 

Про дострокове припинення
повноважень депутата Кропивницької
районної ради восьмого скликання
ШАСС Яни Миколаївни

Відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи особисту заяву депутата Кропивницької районної ради восьмого скликання ШАСС Яни Миколаївни від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Достроково припинити повноваження депутата Кропивницької районної ради восьмого скликання ШАСС Яни Миколаївни від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у зв’язку з поданою особистою заявою про складання нею депутатських повноважень.

2. Внести зміни до складу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, виключивши депутата ШАСС Яну Миколаївну від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

3. Голові районної ради ЛЕЙБЕНКУ А.О. направити копію даного рішення до Кропивницької районної територіальної виборчої комісії Кіровоградської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, діяльності ради, депутатської етики та антикорупційної політики.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО