№92: Про передачу комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району у комунальну власність Бобринецької міської територіальної громади

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «26» березня 2021 року, №92

м. Кропивницький

 

Про передачу комплексу будівель із спільної
власності територіальних громад сіл та міста
Бобринецького району у комунальну
власність Бобринецької міської
територіальної громади

Відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 134 Господарського кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (зі змінами та доповненнями), розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 716 «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області», розглянувши пропозицію Бобринецької міської ради, викладену у рішенні від 28 січня 2021 року № 299 «Про пропозицію щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність міської територіальної громади»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


1. Передати комплекс будівель що знаходиться за адресою: 27200, Кіровоградська область, Бобринецькій район, місто Бобринець, вул. Каштанова, 84, із спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району у комунальну власності Бобринецької міської територіальної громади .

2. Рекомендувати Бобринецькій міській раді Кропивницького району Кіровоградської області створити комісію з питань передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району у комунальну власність Бобринецької міської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Включити до складу комісії з питань передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл і міста Бобринецького району у комунальну власність Бобринецької міської ради Кропивницького району Кіровоградської області, від Кропивницької районної ради:

БАРАБАША Олександра Валерійовича – заступника голови Кропивницької районної ради;

СЕРГІЄНКО Олену Василівну – начальника відділу правового забезпечення та документообігу виконавчого апарату Кропивницької районної ради;

КІРІЛОВУ Катерину Олександрівну – начальника відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради;

ГОНЧАРЕНКО Любов Василівну – керуючу справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

ДЕНИСОВУ Наталію Олександрівну – головного бухгалтера виконавчого апарату Бобринецької районної ради.

4. Комісії з питань передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл і міста Бобринецького району у комунальну власність Бобринецької міської ради Кропивницького району Кіровоградської області здійснити приймання-передачу комплексу будівель, відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Кропивницької районної ради з питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО