№88: Про передачу комплексу будівель за адресою: м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 23 із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності територіальної громади міста Кропивницького

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «26» березня 2021 року, №88

м. Кропивницький

 

Про передачу комплексу будівель за адресою:
м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 23 із спільної
власності територіальних громад сіл Кропивницького
району до комунальної власності територіальної
громади міста Кропивницького

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи листи міського голови міста Кропивницького від 07 липня 2020 року № 3429/170516 «Про передачу комплексу будівель районного будинку культури» та виконавчого комітету Кропивницької міської ради від 17 лютого 2021 року № 734/17-0526 «Про передачу комплексу будівель районного будинку культури»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності територіальної громади міста Кропивницького комплекс будівель районного будинку культури загальною площею 1385,60 кв.м., розташованого за адресою: м. Кропивницький, вул. Дарвіна,23, із зобов’язанням використовувати даний об’єкт за цільовим призначенням та не відчужувати у приватну власність.

2. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради міста Кропивницького створити комісію з приймання-передачі комплексу будівель спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності територіальної громади міста Кропивницького.

3. Включити до складу комісії з приймання-передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності територіальної громади міста Кропивницького від Кропивницької районної ради:

ЛЕЙБЕНКА Андрія Олександровича – голову Кропивницької районної ради;

БАРАБАША Олександра Валерійовича – заступника голови Кропивницької районної ради;

СЕРГІЄНКО Олену Василівну – начальника відділу правового забезпечення та документообігу виконавчого апарату Кропивницької районної ради;

КІРІЛОВУ Катерину Олександрівну – начальника відділу бухгалтерського обліку та з питань власності виконавчого апарату Кропивницької районної ради.

4. Комісії з приймання-передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності  територіальної громади міста Кропивницького здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності та земельних відносин та постійну комісію з питань соціального захисту, освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО