№85: Про надання згоди на передачу КНП Кропивницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кропивницького району» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кропивницького району у комунальну власність територіальних громад

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «26» березня 2021 року, №85

м. Кропивницький

 

Про надання згоди на передачу
КНП Кропивницької районної ради
«Центр первинної медико-санітарної
допомоги Кропивницького району»
зі спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст Кропивницького
району у комунальну власність
територіальних громад 

Відповідно до ст.ст. 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про  передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи лист Кіровоградської обласної державної адміністрації від 22 грудня 2020 року № 01-18/1508/0.1 «Про передачу медичних закладів із спільної власності громад районів у комунальну власність територіальних громад», лист Катеринівської сільської ради від 12.01.2021 № 33/01-05 «Про включення до складу співзасновників», лист Первозванівської сільської ради від 13.01.21 № 03-21/67 «Про включення до складу співзасновників», лист Аджамської сільської ради від 20 січня 2021 року № 59/02-30 «Про включення до складу співзасновників», лист Соколівської сільської ради від 22 січня 2021 року № 02-41/111 «Про включення до складу співзасновників», лист Великосеверинівської сільської ради від 04 лютого 2021 року № 02-23/122 «Про включення до складу співзасновників»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Надати згоду на передачу комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кропивницького району» (код ЄДРПОУ 38302240) безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Аджамської сільської ради, у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради, у комунальну власність територіальної громади Катеринівської сільської ради, у комунальну власність територіальної громади Первозванівської сільської ради, у комунальну власність територіальної громади Соколівської сільської ради.

2. Рекомендувати Аджамській, Великосеверинівській, Катеринівській, Первозванівській, Соколівській сільським радам в установленому порядку укласти відповідний договір про співробітництво територіальних громад щодо забезпечення роботи зазначеного закладу охорони здоров’я та надання якісної медичної допомоги населенню відповідних територіальних громад.

3. Виконавчому апарату Кропивницької районної ради надати відповідну організаційну, правову та методичну допомогу Аджамській, Великосеверинівській, Катеринівській, Первозванівській, Соколівській сільським радам з метою укладення відповідного договору про співробітництво територіальних громад. Проєкт договору попередньо узгодити з профільними постійними комісіями Кропивницької районної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та на постійну комісію районної ради за питань власності та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО