№62: Про затвердження Програми фінансової підтримки заходів, пов’язаних з із припиненням юридичних осіб, вивільненням працівників у бюджетних установах, які утримуються за рахунок районного бюджету та засновником і/або органом управління яких є районні ради, районні державні адміністрації та їх структурні підрозділи, що припиняються

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «22» січня 2021 року, №62

м. Кропивницький

 

Про затвердження Програми фінансової підтримки
заходів, пов’язаних з із припиненням юридичних
осіб,
вивільненням працівників у бюджетних
установах,
які утримуються за рахунок районного
бюджету та
засновником і/або органом управління
яких є районні ради,
районні державні адміністрації
та їх структурні підрозділи,
що припиняються 

Відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст. 492, 116, 117 Кодексу законів про працю України, Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №  807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», Закону України від 17 вересня 2020 року № 907-IX «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», Закону України від 15 грудня 2020 року 1081-IX «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму фінансової підтримки заходів, пов’язаних з із припиненням юридичних осіб, вивільненням працівників у бюджетних установах, які утримуються за рахунок районного бюджету та засновником і/або органом управління яких є районні ради, районні державні адміністрації та їх структурні підрозділи, що припиняються, що додається.

2. Кропивницькій районній державній адміністрації здійснювати видатки на реалізацію Програми за рахунок вільного залишку коштів, який утворився на початок відповідного бюджетного року, понадпланових надходжень до загального фонду районного бюджету протягом 2021 року та інших джерел незаборонених чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

 

Голова районної ради
А. ЛЕЙБЕНКО

 

Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3