№46: Про передачу комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності територіальної громади Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «22» січня 2021 року, №46

м. Кропивницький

 

Про передачу комплексу будівель
із
спільної власності територіальних громад
сіл і селищ Олександрівського району
до комунальної власності територіальної
громади Олександрів
ської селищної ради
Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», пункту 3 підпункту 11 Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» №807-ІХ від 17 липня 2020 року,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати комплекс будівель, який знаходиться за адресою:  смт. Олександрівка вул. Незалежності України (Леніна), 47, із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності територіальної громади Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Рекомендувати Олександрівській селищній раді Кропивницького району Кіровоградської області створити комісію з приймання-передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності територіальної громади Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Включити до складу комісії з приймання-передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності територіальної громади Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області від Кропивницької районної ради:

  • БАРАБАША Олександра Валерійовича – заступника голови Кропивницької районної ради;
  • ДУДНИКА Сергія Дмитровича – керуючого справами виконавчого апарату Олександрівської районної ради.

4. Комісії з приймання-передачі комплексу будівель із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району до комунальної власності територіальної громади Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Кропивницької районної ради.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО